“Event 2019” 2.daļa “Militārā slava un miers visā pasaulē”

Pārleksim uz citu pasaules malu…

Interesanta sakritība ar “Event 201″(Skat. “Event 2019” 1.daļa “Mēs neesam gatavi!”). Tajā pašā dienā, bet citā pasaules malā, Ķīnā Uhaņā, 2019 gada 18.oktobrī tiek tiek atklātas 2019.gada Pasaules karavīru sporta spēles ar moto “Militārā slava un miers visā pasaulē”  (skat. 2019 Military World Games). Arī mūsējie arī tur startēja un starp citu, parādīja labus rezultātus. Citēju: “21.oktobrī Latvijas šosejas riteņbraucējs zemessargs Andris Vosekalns izcīnīja otro vietu Ķīnas Tautas Republikā notiekošajās Pasaules karavīru sporta spēlēs, savukārt komandu vērtējumā Latvijas sportisti ieguva zelta godalgu” (skat. Aizsardzības nozare vadība apbalvo Pasaules karavīru sporta spēļu dalībniekus). Video mūsējie soļo 35 minūtē.

Re kur arī mūsu aizsardzības ministrs Artis Pabriks māj.

https://citadapasaule.files.wordpress.com/2012/11/arrow-2.png

Diemžēl amerikāņu riteņbraucējām sieviešu grupā tā nepaveicās. 50 jūdžu komandu maratona distancē, 52 gadus vecajai ASV sportistei Maatje Benassi no aizmugures uztriecās cita maratoniste. Rezultātā sportiste nokrita, salauza ķiveri un sasita ribas. Bet sportiste atrada spēkus piecelties un finišēt (skat. US women finish 8th despite crash in 50-mile cycling road race).

Pēc tam intervijā, Maatje izteicās: “Es nevarēju elpot. Trieciens burtiski izsita gaisu no viņas. “Man vienkārši vajadzēja atgūt elpu, bet tas nesanāca”. Šī frāze kļuva par vienu no argumentiem ķīniešu un austrumu kaimiņu propagandētajā versijā, ka vīrusu Uhaņā ievazājuši ASV karavīri. Piem. “Коронавирус в Китай могли занести американцы”, “МИД Китая: коронавирус в Ухань могли завезти американские военные”, utt. Šodien nācās secināt ka šo versiju izplata ļoti daudzi visā pasaulē (Piem. WUHAN OUTBREAK: CHINA DEMANDS AN HONEST ACCOUNTING). Un arī mūsu bāleliņi komentāros aktīvi izmanto šo “no pirksta izzīsto” versiju.

Un tagad maza atkāpe…

Ir tāda 2011.gada Holivudas filma “Infekcija (skat. Contagion) kuras režisors ir Stīvens Soderbergs. Filmā parādīta cīņa pret nāvējošu vīrusu no tā identifikācijas līdz brīdim, kad tiek izstrādāta vakcīna. Filma manuprāt viduvēja, bet ir dažas ļoti interesantas nianses un paralēles ar COVID-19 pandēmiju un “Event 201” (skat. “Event 2019” 1.daļa “Mēs neesam gatavi!”). Atslēgas vārdi: vīruss, sikspārņi, slimas cūkas, nulles pacients, pandēmija.

Filmā spēlē ļoti atpazīstami Holivudas aktieri Mets Deimons, Gvineta Paltrova, Keita Vinsleta un Džūda Lovs.

Džūda Lovs šajā filmā spēlē antivaroni – neatkarīgo žurnālistu un valdību “sazvērestību” atklājēju. Īsumā – feiku izplatītājs. Un kā izrādās, viņa prototips pastāv arī realitātē un mūsdienās. Sauc šo personu Džordžs Vebs. Sevi viņš dēvē par žurnālistu-izmeklētāju, bet palasot viņa sazvērestības teorijas, liekas ka viņam “visi nav mājās”.

Iespējams man arī, bet par to citreiz… 😉

Ja vairāk interesē viņa personība un pacienta klīniskā aina, Googlē var pameklēt – @GeorgWebb.

Īsumā par Džordža Veba versiju, kuru izmanto, kā galveno argumentu liela daļa pasaules mediju.

Pagājušā gada vasarā ASV armijas bioieroču laboratorijā “Fort Detrick” noticis negadījums, kura rezultātā ar mākslīgi radīto vīrusu (šobrīd COVID-19) inficējušies darbinieki un viņiem konstatēta pneimonija. Viens no darbiniekiem Matts Benassi esot Maatje Benassi radinieks (pēc citas versijas vīrs) un inficējis sportisti. Tālāk riteņbraucēja devās uz Uhaņu un kļuva par koronavīrusa “nulles pacientu” Tālāk viņa inficēja Uhaņas viesnīcas Orental 42 darbiniekus, kuri savukārt inficēja jūras velšu tirdziņa 7 darbiniekus (pēc oficiālās Ķīnas versijas tas notika otrādi). Arī citi komandas biedri saslima un pieci no tiem atgriežoties ASV nomira (sportisti – ?) Cits viņas radinieks Benny Benassi kļuva par nulles pacientu Nīderlandē. Skat. attēlu augstāk – lapa pie sienas.

Man personiski vislabāk patīk rakstītais uz lapas zem Benny Benassi – Public Enemy, Corona Rap un Chris Brown. Šeit uzreiz atradu saikni… viņi brauc ar riteņiem! 😉

Publiskos ienaidniekus studijā – Benny Benassi & Chris Brown – Paradise.

Man pat iepatikās… 🙂

Tā ka liela daļa pasaules pieturas šai versijai, paanalizēsim vai tai ir kāds pamats.

Vai pastāv bioieroču laboratorija “Fort Detrick”? Vai bioieroču, nezinu, bet ir ASV biodrošības iestāde “United States Army Medical Research Institute of Infectious Diseases” Vai tas ir kas īpašs, diezin vai, jo katrai “mieru mīlošai” valstij ir tāda vai pat vairākas.

Informāciju par tādu negadījumu “Fort Detric” laboratorijā neatradu, bet 2019 gada jūnijā ASV Slimību profilakses un novēršanas centrs tur slēdza vairākas laboratorijas, sakarā ar nebilstošu bīstamu materiālu uzglabāšanu (Skat. Deadly Germ Research Is Shut Down at Army Lab Over Safety Concerns). Tika slēgta arī 4 drošības līmeņa laboratorija, kur pēta ebolas vīrusu. Ebolas vīrusam piemīt “īpašs magnētisms” un tas ar ar savu 50% letalitāti ir īpaši iecienīts pētījumu objekts. Netīšam uzgāju, ka to pētot laboratorijās, notikuši četri zināmi inficēšanās gadījumi – Kotdivuārā, Lielbritānijā un divi atsevišķi Krievijā. Pirmajos divos gadījumos inficētie izdzīvoja, bet Krievijā diemžēl tas beidzās letāli (skat. Случаи заражения при лабораторной контаминации). Un tas arī viss, nekādas informācijas par inficēšanos un pneimoniju.

Mākslīgi radīti bīstami vīrusi: Jā tāds precedents ir bijis un noticis tas 2014 gadā ASV. Izmantojot SARS un nekaitīgu sikspārņa pārnēsātu vīrusu SHC014-CoV (RsSHC014) zinātnieki izveidoja himeru, kura spējīga izraisīt epidēmiju. Lielīgi publicēja pētījumu Nature, bet dabūja citu zinātnieku nopēlumu. ASV tajā pašā gadā aizliedza tādus eksperimentus un noņēma pētījumiem finansējumu. “Aplauztie” vīrusa radītāji izklīda pa pasauli, bet nekāda sakaru ar “Fort Detric” neesmu atradis.

Turpinājums par šo tēmu iespējams sekos, ja pietiks laika, bet par to jau citā stāstā.

Benassi klans: Nekādas iesaistīto personu savstarpējas radniecības un saistības ar Fort Detrick neesmu atradis. Ne jau, ka es arī baigi meklētu, bet parasti jau kaut kas uzpeld.

Jau sāku rakstīt, kā vajag izspēlēt izdomātu situāciju pēc šī scenārija, bet sapratu ka bezjēga. Ņemot vērā vīrusa izplatīšanās ātrumu, situācijai kāda ir šobrīd ir ASV, bija jābūt jau pirms pusgada (skat. Active Cases in the United States ) un mūsu aizsardzības ministrs Artis Pabriks iespējams kļūtu par “nulles pacientu” Latvijā vai vismaz valdībā. Bet šo bēdīgo slavu diemžēl ieguva deputāts Kaimiņš.

Bonusam par militāro tēmu. Krieviem ir tāds teiciens, bet es viņu pārfrāzēšu (tiem kas saprot krieviski ;)): “Война-войной, а пабедобесия – по расписанию”. Maskavā karantīna, bet 15 tūkstoši Krievijas karavīru 1.aprīlī gatavojas 9.maija parādei. Uzmanību video satur necenzētu leksiku!

Ja pietiks iedvesmas un laika, pastāstīšu par vel interesantākām lietām…

Lai Jums labs vakars un sargiet veselību!

2 Responses to “Event 2019” 2.daļa “Militārā slava un miers visā pasaulē”

  1. G says:

    Loti interesanti.Paldies.

  2. Atbalsojums: “Event 2019” 3.daļa “Meklējiet sievieti!” | Citāda Pasaule

%d bloggers like this: