Klimata izmaiņas: Zemes stunda 2011 (Video)

2011. gada 26. martā 20:30 pēc vietējā laika ikviens ir aicināts pievienoties Zemes stundas akcijai, nodzēšot elektriskās spuldzes un iededzot svecītes, lai pievērstu pasaules uzmanību globālajām klimata izmaiņām.

Lasīt vairāk:

2007. gadā šī bija tikai vienas pilsētas akcija. 2010. gadā Zemes stunda bija lielākā brīvprātīgo dalībnieku akcija, kas veltīta dabas un vides problēmām, kurā piedalījās 128 valstis, tai skaitā arī Latvija. Zemes stunda ir starptautisks projekts, kurš notiek sadarbībā ar Pasaules dabas fondu (WWF).

Arī šogad Zemes stundā tiks nodzēstas gaismas daudzos slavenos kultūras un vēstures pieminekļos – Sidnejas operas namā, Aizliegtajā pilsētā Ķīnā, Eifeļa tornī Parīzē, Bekingema pilī, Zelta vārtu tiltā. Šīs un daudzas citas vietas pasaulē ietīsies tumsā.

Lai arī šī akcija norit tikai vienu dienu, vienu stundu gadā, tā, cerams, liek ikvienam, gan tiem, kas izdzēs gaismas, gan tiem, kas uz šo akciju noraugās skeptiski, apdomāt savu lomu pasaules saglabāšanā, apdraudēto sugu aizsardzībā, resursu taupīšanā un daudzās jo daudzās ar Zemi un tās unikālās vides saglabāšanu saistītajos jautājumos. Novēlam jums ne tikai izslēgt spuldzīti uz vienu stundu, bet daudz rūpīgāk apsvērt katru ikdienas darbību, kas var veicināt Zemes saglabāšanu, vai gluži pretēji – vest tuvāk iznīcībai.

Vairāk par akciju un iesaistīšanos tajā lasiet oriģinālajā Earth Hour vietnē.

Ziņu avots:  Starspace, Earth Hour Global

Komentēšana nav pieejama.

%d bloggers like this: