“Pasaules gala” histērijas: Diena pirms Rītdienas (Video)

Dažādu ziņu un video apkopojums, kā “priekšpēdējā dienā” gaida seno Maiju ”Pasaules galu” dažādās pasaules vietās.

Galvenais neuztvert nopietni un neļauties panikai! :D

https://citadapasaule.files.wordpress.com/2012/11/arrow-2.png

Tiek lēsts, ka katru desmito cilvēku satrauc iespējamais pasaules gals 21.decembrī. Pateicoties internetam un Holivudai, 2012.gada apokalipse kļuvusi par visvairāk apspriesto tematu visā cilvēces vēsturē.

Gatavošanās piektdien, 21. decembrī, gaidāmajai apokalipsei izraisījusi «pasaules gala industrijas» uzplaukumu – ieguvēji no maiju kalendāra beigu datuma tuvošanās ir sākot no konservu un saldētu ēdienu ražotājiem, beidzot ar bunkuru būvniekiem.

Gaidāmo pasaules galu mārketingā izmanto arī Latvijas uzņēmums Valdo, kas kolektīvās iepirkšanās atlaižu portālos, tuvojoties 21. decembrim, sācis piedāvāt «Pasaules gala pārdzīvošanas pakas», kurā iekļauti dažādi Valdo ražotie pārtikas produkti.

Francijas dienvidos esošā Bagaračas ciema amatpersonas slēgušas pieeju kalnam, kur, saskaņā ar leģendu, 21.decembrī piestās citplanētiešu kuģis, lai izglābtu visus tur esošos no pasaules gala.

Krievijā, tuvojoties 21. decembrim, tiek izķerti konservi, petroleja un sveces, bet Sibīrijā sevišķi pieprasīts kļuvis «Pasaules gala komplekts», kurā atrodamas arī šprotes un šņabis.

Ķīnā aizturēti jau gandrīz 1000 pasaules gala sektas biedru, kuri aicinājuši gāzt valdošo Komunistisko partiju. Sekta “Visvarenais Dievs” tiek apsūdzēta par pasaules gala baumu izplatīšanu un savu sekotāju aicināšanu noslaktēt “sarkano [komunisma] pūķi”.

Bet Meksikā Jukatanas pussalā uz seno Maiju pilsētām sācies masveida tūristu pieplūdums.

Maskavā jau sācies “Pasaules gals”. 😀

Un noslēgumā: Saules uzliesmojuma “Pasaules gala” versija. Oriģinālais video no reāla 2011 gada 7.jūnija Saules izvirduma.

Bet joprojām esam dzīvi! 😀

Letabnn.lvdb.lvbbc.co.uk, ntv.rutvc.ru, Vesti.ru

Komentēšana nav pieejama.

%d bloggers like this: