ANO: Turpmākās klimata izmaiņas izraisīs strauju postošu stihiju pieaugumu (Video, Foto, Grafiskā informācija)

Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Vides programmas (UNEP) izpilddirektors Ahims Šteiners paziņoja, ka klimata izmaiņu problēma nākotnē kļūs par vienu no galvenajiem draudiem pasaules drošībai. Kā norāda Šteiners, turpmākās klimata izmaiņas izraisīs strauju postošu stihiju pieaugumu.

Bet spriežot pēc tā kas notiek pasaulē – postošo stihiju pieaugums jau ir sācies

Šī lapa vairs nav pieejama.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Arī Latvijā šodien pārspēts 21.jūlija maksimālās gaisa temperatūras rekords, ziņo LETA. Ceturtdien gaisa temperatūra valsts lielākajā daļā paaugstinājās līdz plus 27, plus 32 grādiem pēc Celsija skalas, tādējādi gandrīz visās Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) novērojumu stacijās tika pārspēts vai atkārtots šīs dienas maksimālās gaisa temperatūras līdzšinējais rekords.

Neizturams karstums pieveicis Reksi... 21.07.11 @ Jānis C / Apollo.lv

Anomāls karstums pārņēmis jau pusi ASV teritorijas – no karstuma cieš 141 miljons iedzīvotāju vairāk nekā 30 štatos. Kā ziņo meteorologi, 25 ASV pilsētās pārspēti gaisa temperatūras rekordi un no anomālā karstuma dēļ ASV miruši jau 22 cilvēki.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Arī Krievijas galvaspilsētu Maskavu pārņēmis šogad spēcīgākais karstums. Galvaspilsētā gaisa temperatūra sasniegusi jau 32-35 grādus.

Nākotnes prognozes Maskaviešiem arī neizskatās diezko iepriecinošas... @ Gismeteo.ru

Informācijas avoti: Apollo, Канал ПИК, MSNBC, Первый канал, LETA

Komentēšana nav pieejama.

%d bloggers like this: