Dzīvnieki ienāk pilsētās. 3.epizode

rats_iranNoslēdzot īsos stāstiņus par dzīvnieku savādo uzvedību pēdējo dienu laikā, nevar nepastāstīt vēl kādu, jāpiezīmē, daudz bīstamāku gadījumu. Var jau būt, ka amerikāņi, kam pašiem problēmas ar lūšiem un putniem (skat.iepriekšējās epizodes), ļaunā priekā berzēs rokas, uzzinot, ka viņiem visnaidīgākajā valstī Irānā ir parādījušās milzu žurku ordas. Turklāt zinātnieki izsaka aizdomas par straujām mutācijām…

https://citadapasaule.files.wordpress.com/2012/11/arrow-2.png

Kā ziņo laikraksts The Times, Irānas galvaspilsētu Teherānu ir pārpludinājuši žurku karapulki. Inde uz šiem grauzējiem praktiski neiedarbojas, tāpēc municipālajām iestādēm jādomā par citiem līdzekļiem. Naktīs snaiperu brigādes dodas medīt grauzējus, kas okupējuši 26 galvaspilsētas rajonus.

Vissmagākā situācija izveidojusies centrālās ielas Vali Asras rajonā; iela šķērso visu pilsētu Z-D virzienā un uz tās atrodas daudz sabiedriskās ēdināšanas iestāžu, kuru atkritumi ir ideāla pārtika žurkām.

Kā informējis profesors Ismails Kahrams, kurš ir pilsētas sanitārā dienesta konsultants, Teherānas žurkas ir daudz lielākas par parastajām. Pēc viņa vārdiem, cēlonis varētu būt ģenētiskas mutācijas vai arī indes iedarbība.

“Viņas ir ne tikai lielākas, bet arī izskatās savādāk. Parasti šāda evolūcija notiek miljoniem gadu ilgā laika posmā… Viņu svars palielinājies līdz pat 5 kg. Pat kaķi nav tik lieli,” informējis profesors.

===

Autora piezīme: Šeit publicētajai fotogrāfijai ir tikai ilustratīva nozīme; kādas patiesībā izskatās Teherānas žurkas, mēs nezinām. Taču, spriežot pēc profesora Kahrama vārdiem, tas varētu būt kas pārsteidzošs. Protams, tas nav pierādīts, bet gribētu izteikt aizdomas par radiācijas mutācijām, kā nekā Irāna jau vairākus gadus veic aktīvu darbību kodolenerģētikas jomā un pastāv aizdomas, ka slepeni tiek izstrādāti arī kodolieroči.

2 Responses to Dzīvnieki ienāk pilsētās. 3.epizode

  1. Vispār nu jau zinām kā izskatās Teherānas žurkas… 😀

%d bloggers like this: