11.februārī meteorīta sprādziens noticis Baškortostānas republikā (Video)

PAPILDINĀTS↓ (19:00)

Četras dienas pirms Čebarkuklas meteorīta sprādziena virs Čeļābinskas, spožs meteorīta sprādziens novērots Baškortostānas republikā. Baškortostānas Republika ir viena no Krievijas federācijas republikām un tā robežojas ar Čeļabinskas apgabalu austrumos.

https://citadapasaule.files.wordpress.com/2012/11/arrow-2.png

Pēc aculiecinieku stāstītā meteorīta kritiens noticis ap 8 vakarā,  bet no sprādziena esot sākuši džinkstēt trauki uz plaukta un istabas izgaismojās ar spožu gaismu.

Meteorīts tika nofilmēts uz autotrases Ufa-Orenburga, aptuveni 25 kilometrus no Ufas. Kā iespējamā meteorīta nokrišanas vieta norādīta Meleuzovskas rajons.

Bet pēc četrām dienām BUM!!!! Un šis ļoti reti novērojamais fenomens izdauzīja blakus apgabalā Čeļābinskā logus un pa nedēļu vel atzīmējās visā pasaulē. 🙄

Vel viens aculiecinieku video atradās..

ufa1.ruDinar DIАлексей ЛоктевАлександр Д

6 Responses to 11.februārī meteorīta sprādziens noticis Baškortostānas republikā (Video)

 1. Luīze says:

  Būs kaut kā cilvēcīgi nošpikojis 😉

 2. Neiedomājama sakritība! Čeļabinska turpat netālu. Es vēl saprastu, ja tas notika vienlaicīgi ar visiem zināmo Čeļabinskas gadījumu, bet nē, te ir vairākas dienas starpā, planēta pa to laiku pārvietojusies pāris miljonu kilometru tālāk, turklāt vēl rotē visu laiku. Ar tādu laika un telpas starpību trāpījuma iespējamība gandrīz tai pašā vietā ir 1:100000000…. Ja tas video filmētājs nav samānījies par laiku, tad izskatās, ka vairākas dienas Zeme ir ceļojusi kopā ar veselu akmeņu spietu. Un atkal jautājums – kāpēc neviens neko neredzēja un neziņoja? Kāda jēga no NASA?

  • Meteorīti un asteroīdi birst kā no “Pārpilnības raga”, bet NASA skatījās citā virzienā, kā tuvojas asteroīds. 😀

   Vel vienu video no Krievijas ieliku…

 3. Sorry, noskatījos vēlreiz video. Nu laikam jau nav mānījies tas sižeta autors …

 4. Anonīms says:

  Izlasīju krievu portālos ziņu,ka anomālijas Čeļābinskā turpinoties…..sprādziens pamodinājis zoo dārzā lāci nomiega 😀 ,tā laikam anomālija ….un tāds sīkums,pilsoņi sūdzas,ka saule esot pēc meteorīta apciemojuma kļuvusi ļoti spilgta,rodoties viegli apdegumi uz rokām un sejas ,ja atrodas ārā visu dienu – kā pēc kalnu slēpošanas..mjā…bet šo ziņu pēc divām stundām vairs nevaru atrasts :I varbūt Jūs,profesionāļi, atradīsiet…Jūs abi esat super tandēms! Apsveicu!

%d bloggers like this: