Krievu zinātnieki sola radīt kiborgus uz 2045 gadu (Video)

2045 gadā jāparādās pirmajam mākslīgajam cilvēkam. Fiziski pilnīgam, neuzņēmīgam pret slimībām, radiāciju un ekstremālām temperatūrām. Un tādu pilnvērtīgu kiborgu jārada Krievijā. Ar šādu mērķi Maskavas apgabalā pulcējās zinātnieku, psihologu un futurologu iniciatīvas grupa. Zinātnieki Piemaskavas laboratorijās nopietni ķērušies pie šīs lietas.

Populārākais fantastikas žandra kiborgs - Terminātors

Šajā, pēc skata necilāja laboratorijā izdarīti apbrīnojami atklājumi – radīta “mākslīgā āda”. Speciāls preparāts – dabīgā un mākslīgā polimēra maisījums – spējīgs glābt cilvēkus pēc smagākajiem apdegumiem un apsaldējumiem. Meitenīte, kura virtuvē applaucējās ar verdošu ūdeni, puisis kurš guva spēcīgu elektriskās strāvas triecienu, likās, bija nolemti, dzīvei ar briesmīgākajām rētām. “Gala rezultāts pēc 3 nedēļām, nekādu rētu. To uzdevumu, kuru mēs sev uzstādījām, mēs to atrisinājām”, – stāsta KZA audu un šūnu augšanas laboratorijas vadītājs Boris Gavriļuks.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Bet perspektīvā šādas un līdzīgas tehnoloģijas spējīgas dāvāt cilvēcei pavisam fantastiskus atklājumus. Daļa pazīstamu Krievijas zinātnieku apvienojusies kustībā “Krievija 2045” un gatavojas, jau pēc 34 gadiem radīt kiborgu. Termiņi, protams var mainīties, bet par gala rezultātu nešaubās neviens.

Informācijas avots: Vesti.ru, Madcat.lv

One Response to Krievu zinātnieki sola radīt kiborgus uz 2045 gadu (Video)

  1. nakotne says:

    kiborgi ir es stradaju apsardze kads izsita brundurvis ko nevareja ar lomiku un kuvaldu izlocit

%d bloggers like this: