Stihija atceļ Pasaules kausa atlases spēles

Worst March snow for 30 years brings chaosLielbritānijas salas dienviddaļu skārušas spēcīgas lietavas. Applūduši ceļi, no daudziem  rajoniem pienāk ziņas par noslīdeņiem. Savukārt valsts ziemeļu daļā nokrišņi izpaužas sniegputeņu veidā, – vismaz 100 000 mājsaimniecību palikušas bez elektrības, uz maģistrālajiem autoceļiem valda haoss, satiksme uz vietējiem ceļiem gandrīz pilnībā apstājusies.

https://citadapasaule.files.wordpress.com/2013/03/video.jpg

Ekstrēmo laika apstākļu dēļ atcelta Krievijas un Ziemeļīrijas komandu spēle Pasaules futbola čempionāta atlases turnīrā. Tehniskie darbinieki nebija spējuši attīrīt spēles laukumu no sniega, vējš bijis tik spēcīgs, ka gāzis cilvēkus no kājām. Pagaidām nav zināms, kad turnīra mači atsāksies.

4 Responses to Stihija atceļ Pasaules kausa atlases spēles

  1. neredzams says:

    Nu nevajag vismaz šeit šos šausminošos virsrakstus. Nu neatceļ Pasaules Čempionātu.
    1. Nav tāda Pasaules Čempionāta ir Pasaules kauss futbolā.
    2. Un tas ir atlases cikls, lai nokļūtu uz Brazīliju un būtu iespēja par šo kausu cīnīties!

    Esam korekti vismaz šajā lapā! Nu tas ir līdzīgs kā veidot virsrakstu. “Latvijā ir radiācija”

    • OK, paldies par redakcionālo aizrādījumu 🙂 patiešām atlases turnīrs tika izbojāts. Nezināju, ka atlases turnīrs neskaitās čempionāta vai kausa sastāvdaļa.
      Starp citu, Latvijā radiācija patiešām ir! 🙂

  2. Mulkari says:

    Viņiem vismaz kāds action notiek. Mums gan tikai pretīgs aukstums un totāla laikapstākļu garlaicība.

  3. neredzams says:

    Tāpēc jau es minēju, ka Latvijā ir radiācija, jo radiācijas fons ir dabiska lieta.
    To, ka cilvēks to kārtējo reizi x reizes mākslīgi palielina ir jau cits stāsts … pietam neapzināti vai aiz savas muļķības un nolaidības.

    It kā jau atlase skaitās, bet tas ir salīdzināt, ka es ar pagalma večiem tīri teorētiski arī varu spēlēt Čempionu Līgā. Jo Jāpārvar ir sekojošas lietas:
    Jāuzvar 2. līgā Latvijas čempionātā.
    Jāuzvar Augstākajā līgā Latvijas čempionātā.
    Jāuzvar 4 spēles atlases ciklā, lai tiktu Čempionu Līgā.
    Jāuzvar Čempionu līgas grupā un tad jau ….

    P.s. Latvijas 2. līgā jebkurš var pieteikt klubu samaksājot attiecīgas nodevas.

%d bloggers like this: