Radošais pārtraukums…

Aizeju padomāt…     uz dienu, trijām vai nedēļu un ilgāk. Vel nezinu. Jāpadomā!

Savādāk nav ne kvalitātes, ne kvantitātes… 🙄

Blogs paliek monitorēšanas režīmā. Ja būs ekstra ziņas, tad jau droši vien uzpeldēšu.

P.S. Svaigāko informāciju novirzu uz Feisbuka automātisko ziņu lapu. Skat. pa labi. 

Aloha! 😉

6 Responses to Radošais pārtraukums…

 1. Inese says:

  Sveiks!
  Gribu uzrakstīt- Tavs blogs man ir kļuvis par ikdienas pieturas vietu, ko uzskatu par daudz nozīmīgāku par jebkuriem ziņu kanāliem. Arī manā mobilajā vispirms atveras Tava veidotā lappuse. To, kas notiek uz mūsu Zemes man ir zināt daudz svarīgāk par to, ko kurš ģērbj vai kas notiek “politikā”.
  Ja Tev pepieciešams atvaļinājums – respektēju. Nevaru pat iedomāties to darba apjomu, kas jāizdara lai kaut ko tādu dabūtu gatavu.
  Bet zini – ļoti gaidīšu, kad Tu ar jaunām idejām un domām atkal kaut ko rakstīsi. Paskaties uz apmeklējumu lapu – pusmiljons klikšķu nozīmē, ka Tu dari lielu un daudziem vajadzīgu darbu!
  Paldies Tev. Inese

  • Flaijers says:

   Liels paldies par morālo atbalstu! 🙂
   Kaut kā sāku ieciklēties, materiāls ir, bet nevaru vairs salikt pāris vārdus kopā lai sanāktu teikums. Trīs dienas nevaru koncentrēties lai vienu rakstu pabeigtu. Laikam vajag aiziet, lai atgrieztos. Kaut vai morāli…

   P.S. Vispār jau bloga apmeklējuma skaits lēnām kustās uz pusotra miljona pusi. Bet nu labi, nav jau tik svarīgi, “miljons šurp, miljons turp”. 😀

   • Inese says:

    Ups! Sorry! Ne tur paskatījos. Laikam jau klikšķis un visits pie planētas ir divas dažādas lietas, bet es notransformēju! :))

  • Flaijers says:

   Klikšķu skaits skaits un zemeslodes apmeklējums nav gan viens un tas pats 🙂 Tas atavisms ar zemeslodi parādījās tikai pāris mēnešus pēc bloga izveidošanas un manas nekompetences dēļ apmēram pusotru gadu tas uzskaitīja tikai pirmās lapas apmeklējumu.

 2. guntiszarins says:

  Sveiki! Žēl, ka nākas “nopauzēt”. Pašam pēc 7 gadu nemitīgas rakstīšanas (strādāju par reģionālo žurnālistu) iestājās “bremze”, nācās pārtraukt. Bet pēc kāda laika viss atkal bija OK.
  Klau, varbūt varu palīdzēt. Es te šobrīd pats ņemos ar visādu ziņu gatavošanu, pa maziņam veidoju arī vienu informatīvu grāmatiņu, bet kādu brīsniņu pa vakariem varētu veltīt, lai iemestu pa ziņai arī šajā vietā. Tā teikt, lai viss galīgi neapstājas. Ja ir interese, tad var rakstīt man uz e pastu.

  • Flaijers says:

   Liels paldies par piedāvāto palīdzību! 🙂
   Ielūgumu uz redaktora statusu blogā, nosūtu uz e-pastu.

%d bloggers like this: