Jelgavā aplūst ceļi Svētes upes apkārtnē (Foto)

Vakar un šorīt Jelgavā slēgti vēl vairāki ceļi Svētes upes apkārtnē. Mājas gan Jelgavā, gan Ozolnieku novadā, kur palu dēļ arī ierobežota satiksme, nav apdraudētas.

https://citadapasaule.files.wordpress.com/2012/11/arrow-2.png

«Pilsētsaimniecība» informē, ka vakar slēgts Bāra ceļš no Miezītes ceļa līdz Būriņu ceļam, kā arī Vītolu ceļš. Savukārt šorīt noslēgts Miezītes ceļa posms no Sniega ielas līdz Vītolu ceļam. Tāpat daļēji applūdis Būriņu ceļš pie Vētras ielas. Ūdens līmenis turpina celties arī Lielupē.

«Pilsētsaimniecība» iedzīvotājus lūdz būt saprotošiem un ievērot brīdinājuma zīmes, kā arī norobežojošās barjeras, ar kurām norobežo upju piegulošos applūdušos ielu posmus. Par applūdušām teritorijām, barjeru un zīmju bojāšanu vai zagšanu lūgums informēt POIC pa bezmaksas tālruni 8787.

Uzņēmumā «Kulk», kuram jānovērš plūdu draudi Jelgavā, paskaidroja, ka vadība pašlaik ir komandējumā, tāpēc komentāri par darbiem tiks sniegti tikai nākamnedēļ.

Šorīt ir applūdis ceļa posms Ceļmalnieki – Mācītājmāja aiz Emburgas Ozolnieku novadā, informē novada pašvaldība. Satiksme ir ierobežota un pa konkrēto ceļu pašlaik nav iespējams braukt, bet, tā kā tas ir lokveida ceļš, autovadītājiem ir iespēja apbraukt applūdušo ceļa posmu. Ozolnieku novadā esošās mājas joprojām drošībā – pagaidām pali tās nav skāruši.

zz.lv, jelgavasvestnesis.lv

Komentēšana nav pieejama.

%d bloggers like this: