Sniega vētra Kanādā atstāj bez elektrības 100 tūkstošus māju (Video)

Routes enneigées et pannes d'électricité au QuébecVairāk nekā 100 tūkstoši dzīvojamo māju un uzņēmumu Kanādas provincē Kvebekā sestdien palika bez elektrības spēcīgas sniega vētras dēļ, paziņoja vietēja elektroenerģijas kompānija «Etat Hydro-Quebec».

https://citadapasaule.files.wordpress.com/2012/11/arrow-2.png

Spēcīgās snigšanas laikā piektdien sniegs padarīja smagus koku zarus, no kuriem daļa nolūza un bojāja elektropārvades līnijas, paziņoja kompānija.

Tāpat spēcīgajā vējā tika pārrauti elektropārvades līnijas un bojāts aprīkojums, kas sarežģīja remontu darbus, lai atjaunotu elektrības padevi.

«Etat Hydro-Quebec» informēja, ka «vairāk nekā 100 tūkstoši klientu ir bez elektrības». Kompānija atteicās prognozēt, kad elektropiegāde varētu tikt atjaunota.

Kvebekas plašsaziņas līdzekļi vēstīja, ka dažviet provincē snigšana turpinājās arī sestdienas rītā. Lielākajā daļā provinces izplatīts brīdinājums par ziemas vētrām.

Piektdien uzkritušās sniega segas biezums sasniedza 60 centimetrus, jo īpaši spēcīga snigšana bija Kvebekas ziemeļos, kur slēgtas skolas un daudzi ceļi slēgti satiksmei

TVNET

Komentēšana nav pieejama.

%d bloggers like this: