Ukraina, Kazahstāna, Uzbekistāna, Krievija aukstuma varā (Video)

На Украине стихия парализовала движение транспортаKopš decembra sākuma sals Ukrainā izdzēsis jau 18 cilvēku dzīvības, bet uz grūti izbraucamajiem un apledojušajiem ceļiem satiksmes sastrēgumos pasaulē nākuši trīs mazuļi, pirmdien pavēstīja Veselības ministrija.

https://citadapasaule.files.wordpress.com/2012/11/arrow-2.png

Kopš piektdienas, kad dažviet Ukrainā termometra stabiņš noslīdēja līdz mīnus 15 grādu atzīmei pēc Celsija, nosaluši 12 cilvēki, bet vēl 133 cilvēkiem bijusi nepieciešama mediķu palīdzība.

Naktī uz svētdienu uz ceļa, kas savieno Ļvovu ar Kijevu, bija izveidojusies automašīnu rinda 18 kilometru garumā. Glābēji svētdien valsts rietumu daļā no sniega izraka aptuveni 1800 automašīnu. Pirmdien satiksme starp Kijevu un Ļvovu atjaunota ierastajā režīmā.

Netālu no Ļvovas pirmdien kāda sieviete ātrās palīdzības mašīnā, kas bija iestigusi uz ceļa, laida pasaulē dvīņus. Jaunā māmiņa un viņas bērni galu galā gan tika nogādāti slimnīcā. Savukārt svētdien automašīnā uz kāda aizsniguša ceļa pasaulē nāca vēl viens mazulis.

Kirgizstānas galvaspilsētā Biškekā, kur gaisa temperatūra pazeminājusies līdz mīnus 20 grādiem pēc Celsija, nav dabasgāzes mājokļu apkurei, svētdien paziņoja varas iestādes.

Kirgizstānas galvaspilsētā ir pārtrūkušas gāzes piegādes no kaimiņvalsts Kazahstānas. Kazahstāna saņem gāzi no Uzbekistānas, kur lielā aukstuma dēļ gāzes ieguve ir pārtraukta.

Gāzes trūkuma dēļ Biškekas iedzīvotāji sāka lietot vairāk elektroenerģijas, bet tas savukārt izraisīja elektroapgādes pārtraukumus dažos Biškekas rajonos.

Sinoptiķi prognozē, ka gaisa temperatūra reģionā var pazemināties līdz mīnus 24 grādiem pēc Celsija.

Krievijā anomāls aukstums pārņēmis plašus apgabalus no Vladivostokas līdz Maskavai.

TVNET, Первый канал, Vesti.ru

Komentēšana nav pieejama.

%d bloggers like this: