Blogs sasniedz 1 miljonu skatījumu slieksni :)

Urāaaa…! 🙂

“Pasaules galiņš” vel nav pienācis, bet blogs pēc 2 gadu ilgas pastāvēšanas, šodien pārsniedzis 1 miljona reižu skatījumu slieksni. 

Bloga statistika

Paldies Jums un paldies mums! 😉

4 Responses to Blogs sasniedz 1 miljonu skatījumu slieksni :)

 1. Leo^ says:

  Es nesaprotu vispār kapēc tikai 1mlj.? Jābūt vairāk jo cik esmu meklējis netā neur nav tik plaši viss atrodams kā šeit par laikapstākļiem…
  Plusiņš WEB priekšniekam!

  • Flaijers says:

   Paldies par novērtējumu! 🙂 Bet fakts ir tāds ka 1 miljons apmeklējumu un par to arī ir prieks!

   Par laikapstākļiem manuprāt vairāk gan ir LVĢMC oficiāla lapā http://www.meteo.lv Diemžēl WordPress.com ierobežojumu dēļ vairāk nevaru izvērsties un tā kā neesmu sinoptiķis prognozes diemžēl nevaru sniegt. Vel labs informatīvs neatkarīgs saits ar prognozēm ir http://www.meteolapa.lv.

   Ļoti daudz operatīvas informācijas ir savākts par Arktikas un Antarktikas tieššaistes kamerām, vulkānu tiešsaistes kamerām, pasaules klimatu, utt., tikai nesanāk laika pie tā pieķeries.
   Nu nekas, nāk lielās brīvdienas, tad varbūt arī sanāks kaut ko no savāktā materiāla ievietot blogā, uz to laiku var gaidīt arī ko jaunu un interesantu. 😉

   • Leo^ says:

    Tas vairāk bija domāts kā par laikapstākļu radariem… Jo pats jau kādu gadu intensīvi vēroju radarus 😉

  • Flaijers says:

   Tas bija atbildes gājiens LVĢMC, kad Leitass piegrieza Latvijas iedzīvotājiem pieeju tiešsaistes radaram un bija izdomājis uz tā rēķina pelnīt naudu. Pie tam pieprasīja lietuviešiem un igauņiem lai arī tie arī liedz pieeju Latvijas iedzīvotājiem uz viņu radariem un publiski pēc tam meloja, ka neesot to darījis.

   Bet vienmēr pastāv ceļi kā šos šķēršļus apiet – visādas proxy adreses, alternatīvie serveri, utt. 😉

%d bloggers like this: