Cīņa ar snieglauzes sekām (Video)

https://i0.wp.com/www.db.lv/uploads/thumbnails/scale_705x470/article/0039/383650/624530_ORIGINAL_1354529431.jpg.jpgAizvadītās nedēļas nogalē notika elektroapgādes atjaunošanas darbi no snieglauzes visvairāk cietušajos reģionos – Madonas un Balvu apkaimē, kuros bez elektrības bija palikuši vairāki tūkstoši mājsaimniecību.

Kā informēja a/s Sadales tīkls, tika iesaistīt ievērojami uzņēmuma un papildus resursi, mobilizēta visa speciālā tehnika, kā arī veikti ārkārtas pasākumi – noliekušos koku apzāģēšana no pacēlājiem un ar helikopteru. Snieglauzes specifisko seku, piemēram, atkārtotu bojājumu novēršanai, kopumā tikuši iesaistīt vairāk nekā 500 cilvēku, kas trīs dienu laikā veica atjaunošanas darbus, izzāģējot kokus un montējot gaisa vadu līnijas.

A/s Sadales tīkls valdes priekšsēdētājs Andis Pinkulis pastāstīja, ka elektroapgādes traucējumu skaits ir samazināts no 5000 līdz dažiem simtiem Madonas un Balvu apkārtnē šorīt no rīta.

https://citadapasaule.files.wordpress.com/2012/11/arrow-2.png

Pirmdien, atjaunojot elektroapgādi dažiem simtiem mājsaimniecību, darbu ziemeļaustrumu reģionā turpina 76 brigādes ar 199 vīriem. Daļa no atlikušajiem bojājumiem ir tehniski sarežģītākie, un, tā kā elektroapgāde primāri tiek atjaunota blīvāk apdzīvotajās teritorijās, daudzi no objektiem šobrīd nav apdzīvoti, skaidro Sadales tīkls.

DB.lv

Komentēšana nav pieejama.

%d bloggers like this: