National Geographic vēstīs par NLO Eiropā (Video)

PAIPLDINĀTS↓

Kamēr manis nebija mājās, FOX International Channels pārstāvis uz e-pastu bija atsūtījis materiāliņu ar tekstiņu – No šodienas, turpmāk ik ceturtdienu plkst. 20:00 kanālā National Geographic būs skatāms jauns raidījumu cikls „NLO Eiropā: nepateiktie stāsti”. Paskatījos pulkstenī, tas jau rādīja ap 22:00. “Par vēlu draugs, vilciens jau aizgājis!” 😦 Bet nu intereses pēc paspaidīju National Geographic programmu gidu un izrādās ka nav pa vēlu. Atkārtojumi kā izrādās, tiks kruķīti visu nakti un turpināsies arī rīt. Ķer momentu 23:00! 😉

Nu tad jau arī drusku pareklamēsim…

Ir savākti neskaitāmi pierādījumi tam, ka NLO (neindificēti lidojoši objekti) bieži ir manīti arī Eiropā (Arī Latvijā, bet par to vēlāk). Kanāla National Geographic raidījumu cikla „NLO Eiropā” desmit sērijās skatītājiem būs iespēja vērot unikālus aculiecinieku un ufologu video un foto pierādījumus, kā arī uzzināt amatpersonu, pētnieku un skeptiķu viedokļus par šo tēmu.

https://citadapasaule.files.wordpress.com/2012/11/arrow-2.png

2007. gadā Francija bija viena no pirmajām valstīm pasaulē, kas sabiedrībai nodeva līdz šim rūpīgi glabātos dokumentus par valsts teritorijā novērotajām un pētītajām NLO parādībām. Laikā no 1954. gada, kad uzsākta šo datu vākšana, reģistrēti vairāk nekā 1600 gadījumu, tomēr tikai 25% no tiem zinātnieki atzinuši par ticamiem. Pēc Francijas šādu soli spērušas arī daudz citu Eiropas valstis, tādējādi vēlreiz aktualizējot jautājumu par ārpus Zemes civilizāciju iespējamu pastāvēšanu un viņu interesi par mūsu planētu.

 „NLO Eiropā: nepateiktie stāsti” pirmajā raidījumā tiks atklātas tā dēvētā „Livingstonas negadījuma” detaļas. 1979. gada 9. novembrī  Skotijas pilsētiņas Livingstonas mežsargs Roberts Teilors, apsekojot meža jaunaudzi, kļuva par citplanētiešu uzbrukuma upuri. Raidījumā savos iespaidos un atmiņās dalīsies pats aculiecinieks, kā arī lietā iesaistītie varasiestāžu darbinieki.

FOX International Channelsnatgeotv.com

Turpinājums sekos, tūlīt būs 23:00… 😉

…noskatījos! Bija pat interesantāk, kā biju gaidījis, uzzināju arī ko jaunu. 🙂

It īpaši patika sižets par Norvēģijas Hessdalenas fenomenu – reāls projekts kuram var sekot līdzi internetā Project Hessdalen. Var arī vērot 3 tiešsaistes kameras – Live TV cam1, cam2 un cam 3.

Un tagad mans Latvijas story:

1990 gada augustā Zemgales pusē braucu mājās ar riteni, no kino vietējā miestā, uz savu lauku viensētu.  Bija skaidra bezmēness nakts. Kad gandrīz jau biju piebraucu pie mājas apkārt atspīdēja gaiši zila gaisma. Virs mājas pamanīju spoži spīdošu gaiši zilu lodveida objektu ar dzirksteļveida asti. Objekts lēnām lidoja pāri mājai rietumu-austrumu virzienā. Attālumu līdz objektam bija grūti notiek, bet pēc izmēriem tas bija kā puse no mēness. Kamēr tas pārlidoja pāri, visa apkārtne izgaismojās gaišzilā krāsā. Novēroju objektu apmēram 2-3 minūtes.

Miegs protams pēc tam vairs nenāca. 😀

Dažus gadus vēlāk, kad strādāju Latvijas Televīzijā, televīzijas veči stāstīja, ka tiem arī ir gadījies novērot visādus NLO tipa objektus. Liepājā pat esot izdevies nofilmēt. Diez vai kaut kur televīzijas arhīvos nav aizķērusies šie materiāli? 🙄

Protams pēc tam stipri ieinteresējos par šiem fenomeniem. Pirku “М–ский треугольник”, lasīju rakstus un krāju avīžu izgriezumus. Bet tā arī līdzīgu novērojumu aprakstus neatradu. 99% muļķību visās tajās avīzēs sarakstīts, tikai lieki smadzenes piesārņoju.  Pēc laika arī metu mieru šis parādības izskaidrojuma meklējumiem.

Hessdalenas fenomens nu ne gluži atbilst tam, ko es biju novērojis, bet jau velk uz to pusi.

2 Responses to National Geographic vēstīs par NLO Eiropā (Video)

 1. Anna says:

  Par lidojošiem objektiem Latvijā.
  80.gadu otrajā pusē Liepājas televīzija pat tiešraidē rādīja lidojošus objektus virs Liepājas ezera-tas bija satriecoši,jo notika pirmo reizi LV.
  Liepājas TV arhīvos noteikti saglabājušies šie kadri.

  • Flaijers says:

   Gan jau kāds kaut kad izvilks tos materiālus.:)

   Interesants laiks bija 🙂 – Kašpirovskis un Čumaks visu PSRS zombēja, kaudzēm parādījās viltus kontaktieri, mūsējie brauca ekspedīcijās uz Permas anomālo zonu, utt. Bet tajā laikā 80-90 gados NLO arī tika biežāk novēroti.

   No visa tā “musara” kas tika pārlasīts galvenās NLO parādīšanās koncepcijas aptuveni izkristalizējās – NLO biežāk tiek novēroti planetāri svarīgu notikumu laikā – kari, lielas dabas katastrofas, utt. NLO biežāk novērojami tā saucamajās “anomālajās zonās” – Permas trīstūris, Hessdalena, u.c. Salīdzinoši bieži tiek novēroti stratēģiski svarīgu un militāru objektu vai arī lidostu tuvumā.

   Ja atsāksies bieži NLO novērojumi, tā būs pirmā pazīme ka gaidāmi svarīgi planetāras nozīmes notikumi… 🙄 Spriežot pēc NLO “neaktivitātes”, var secināt ka pēc mēneša 21.decembrī nekāds Pasaules gals nedraud. 😀

   Mūsdienās gan gūti atšķirt reālus novērojumus no kļūdainiem vai viltotiem – debesis pilnas ar hēlija baloniem, ķīniešu lampām, kosmiskiem pavadoņiem, lāzeršoviem, salūtiem, utt. Jebkurš “mudaks” video redaktorā vai fotošopā var uzcept neesošus NLO un ar to lielīties internetā.

%d bloggers like this: