ASV ziemeļaustrumos plosās ziemas vētra (Video, Foto)

ASV ziemeļaustrumu štatus trešdien sasniedza neparasti agra ziemas vētra, atnesot sniegu, lietu un bīstamu vēju un palēninot šo štatu atkopšanos pēc viesuļvētras «Sendija».

https://citadapasaule.files.wordpress.com/2012/11/arrow-2.png

Jaunā vētra izraisīja ceļu apledošanu, kas apgrūtinās satiksmi ceturtdienas rīta sastrēgumstundā. Ņujorkā un tās apkaimē tika atcelti vismaz 1200 avioreisu.

Vairāk nekā 60 tūkstošiem mājsaimniecību un uzņēmumu teritorijā no Ziemeļkarolīnas un Dienvidkarolīnas štatiem līdz Ņujorkai tika pārtraukta energoapgāde. Vairāk nekā 640 tūkstoši citu klientu vēl arvien ir bez elektrības vētras «Sendija» dēļ.

Iedzīvotājus, kas palikuši bez elektrības, apdraud auksta laika iestāšanās.

Ņujorkas pašvaldība izplatīja telpu sildītājus un segas iedzīvotājiem, kuriem nav apkures vai elektrības, un atvēra patversmes tiem, kam būtu vajadzīga silta vieta miegam.

Zema spiediena apgabals atnesa vējus, kuru stiprums brāzmās ir līdz 27 metriem sekundē. Tiek prognozēts, ka Ņujorkā uzsnigs astoņi līdz 13 centimetri sniega, bet tās ziemeļu piepilsētās – pat divreiz vairāk.

Ņujorkas un Ņūdžersijas štatu varas iestādes veica jaunu evakuāciju vairākās piekrastes pilsētās, kuras jau smagi skārusi «Sendija».

TVNET, Vesti.ru, Photo Blogmsnbc.msn.com

Komentēšana nav pieejama.

%d bloggers like this: