Nāvējošie plūdi Krievijā (Video)

Plūdos Krievijas dienvidu Krasnodaras novadā gājuši bojā vismaz 105 cilvēki, sestdien paziņoja Iekšlietu ministrija. 92 cilvēku mirstīgās atliekas atrastas novada Krimskas rajonā, bet deviņi bojāgājušie reģistrēti Gelendžikas rajonā pie Melnās jūras. Divi cilvēki dabas stihijā gājuši bojā arī Novorosijskā. Spēcīgu lietavu rezultātā pārplūda Kubaņas upe.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Turpinās glābšanas darbi un upuru skaits, visticamāk, pieaugs. Policija sniedz palīdzību, evakuējot vietējos iedzīvotājus no plūdu apdraudētajām teritorijām. Glābšanas darbos tiek izmantotas laivas, kuteri un helikopteri.

Krievijas Ārkārtas situāciju ministrija informēja, ka ir applūdušas 320 dzīvojamās mājas, kurās dzīvoja 1290 cilvēki, plašas zemes teritorijas un ir bojāta elektrības padeves sistēma. Divu dienu laikā plūdi skāruši vairāk nekā 13 tūkstošus cilvēku.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Vietējie iedzīvotāji stāstīja, ka ūdens līmenis upē cēlās ļoti strauji un dažu minūšu laikā applūdināja ēku pirmos stāvus. Nekādi trauksmes brīdinājumi pirms tam netika saņemti, uzsvēra vietējie.

Vietējā pašvaldība paskaidroja, ka Gelendžikā 24 stundu laikā nolija piecu mēnešu norma, bet Novorosijskā, kas ir Melnās jūras lielākā osta, diennakts laikā nolijusi divu mēnešu norma.

Kasjauns.lv, Vesti.ru

Komentēšana nav pieejama.

%d bloggers like this: