Bojāgājušo skaits šīsnedēļas virpuļvētrās ASV pieaug līdz 50 (Video)

Virpuļvētrās ASV Vidējo Rietumu un Dienvidu štatos piektdien gājuši bojā vismaz 37 cilvēki, un līdz ar to šīsnedēļas tornado upuru skaits Savienotajās Valstīs pieaudzis jau līdz 50 cilvēkiem, sestdien paziņoja amatpersonas.

Piektdien 19 cilvēki zaudējuši dzīvību Kentuki štatā, 14 – Indianā, 3 – Ohaio, bet viens – Alabamas štatā. Iepriekš šonedēļ virpuļvētrās ASV Vidējos Rietumos gāja bojā 13 cilvēki. Virpuļvētras Savienotajās Valstīs sāka plosīties otrdien.

Virpuļvētras piektdien sagrāvušas ēkas, izgāzušas kokus un nodarījušas citus postījumus. Vislielākie postījumi nodarīti Indianas štata Henrivilas un Merisvilas pilsētās, kurās ir ļoti liels sagrautu ēku īpatsvars. Katrā no šīm mazpilsētām ir apmēram 2000 iedzīvotāju.

Norauts jumts stingrā režīma cietumam netālu no Alabamas štata Hantsvilas pilsētas, taču neviens no cietuma 2100 ieslodzītajiem nav izbēdzis.

Vel joprojām turpinās tornado uzbrukumi ASV 04.03.12 00:00 @ NOAA

Šī gada janvārī ASV piemeklēja apmēram 95 virpuļvētras, kurās gāja bojā divi cilvēki. 2011.gadā ASV virpuļvētrās gāja bojā 545 cilvēki, kas bija lielākais bojāgājušo skaits vienā tornado sezonā kopš 1936.gada.

Diena, , , x7RonMexico7x, NOAA

Komentēšana nav pieejama.

%d bloggers like this: