Līdz kārtējam Pasaules galam palikušas trīs dienas (Video)

Kāpēc tik daudz cilvēku tic kārtējai pasaules gala sludinātājiem? Kāpēc tieši 2011. gada 21. maijs? Izrādās, ka visa pamatā ir divas numeroloģijas sakarības, noskaidroja Business Insider. Kā noskaidroja Business Insider, pirmā sakarība ir saistīta Noasa šķirstu, proti, kad Dievs sacīja Noasam: «Pēc septiņām dienām es sūtīšu lietu, kas līdz 40 dienas un 40 naktis, un noslaucīšu no zemes visu dzīvo radību, ko esmu radījis.»

Kad Dievs teica septiņas dienas, viņš domāja gan septiņas dienas, gan septiņus tūkstošus gadu, jo «viena diena ar to kungu ir kā tūkstoš gadu, un tūkstoš gadu kā viena diena». Plūdi notika 4990. gadā pirms mūsu ēras. Septiņus tūkstošuxs gadu vēlāk ir 2011. gads.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Saskaņā ar numeroloģiju skaitlis 722500 ir ļoti nozīmīgs, jo to veidojošiem cipariem 5x10x17x5x10x17 tiek piedēvētas fatālas nozīmes: Pieci nozīmē glābšanu, desmit – pabeigšanu, bet 17 nozīmē debesis. Tādējādi šie skaitļi nozīmē pestīšanas dienu (5), kristīgās ēras beigas (10) un pacelšanos debesīs (17). Turklāt šie cipari atkārtojas divas reizes – numeroloģijā tā esot pastiprināta nozīme cipariem.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Lieli 21. maija pasaules gala sludinātāji ASV ir kāda uz kristietību balstīta kustība, kurai esot vairāki tūkstoši sekotāju ASV visā pasaulē. Šo kustību dibinājis Harolds Kempings (Harold Camping), kurš ir reliģiska rakstura medija Family Stations prezidents. Kempings norāda, ka viņu pamatojums tam, ka 2011. gada 21. maijā būs pasaules gals balstās uz dziļiem un sarežģītiem reliģisko tekstu pētījumiem.

To, vai šīs teorijas ir patiesas, mēs jau pavisam drīz uzzināsim – 21. maijs ir šīs nedēļas sestdienā. 😉

Informācijas avoti: DB, YouTube, Петербург-Пятый канал

One Response to Līdz kārtējam Pasaules galam palikušas trīs dienas (Video)

  1. :D says:

    Un tagad neko nedara un gaida galu? 😀 … un tā katru reizi, kad viens “gudrinieks” kaut ko tādu izdomā… tumsoņas!

%d bloggers like this: