Zinātne bez pierādījumiem

Ticība kaut ko (parādību, ideju) atzīst par patiesu, balstoties uz iekšēju subjektīvu pārliecību un neprasot pierādījumus. Ticībai nav obligāti jābalstās uz faktiem vai loģiku.

Vikipēdija

An iceberg carved from a glacier floats in the Jacobshavn fjord in south-west Greenland in this undated handout photograph released on September 20, 2006. Klimata pārmaiņās gandrīz noteikti vainojama cilvēku darbība, secināts medijiem nopludinātajā ANO Starpvaldību klimata izmaiņu komisijas (IPCC) ziņojumā. Ziņojuma kopsavilkuma projektā noliegti nesen izskanējušie apgalvojumi, ka planētas sasilšanas temps sarūk.

https://citadapasaule.files.wordpress.com/2013/03/video.jpg

“Ir ārkārtīgi ticami, ka cilvēku ietekme uz klimatu izraisījusi vairāk nekā pusi no laika posmā no 1951. līdz 2010.gadam novērotās globālās vidējās virsmas temperatūras pieauguma,” teikts laikrakstā “The New York Times” publicētajā ziņojuma fragmentā. “Ir liela pārliecība, ka tā dēļ ir uzsilis okeāns, izkusis sniegs un pieaudzis globālais vidējais jūras līmenis, un 20.gadsimta otrajā pusē izmainījušies klimata apstākļi.”

IPCC apvieno vairākus simtus zinātnieku visā pasaulē. 2007.gadā šai komisijai tika piešķirta Nobela Miera prēmija. Zinātnieku secinājumi tiks iekļauti nākamajā ANO ziņojumā par klimata pārmaiņām.

IPCC zinātnieki brīdina, ka saskaņā ar pesimistiskāko scenāriju ūdens līmenis jūrās līdz 2100.gadam varētu pieaugt pat par 90 centimetriem.

…bet tajā pašā laikā, par spīti zinātnieku prognozēm un 2012 gada rekordam, šogad Arktikas ledāji nemaz nesteidzas kust.

Dienanbcnews.comnsidc.org

Komentēšana nav pieejama.

%d bloggers like this: