Informatīvais ziņojums: Reinkarnistu tiešsaistes konference

Ne gluži pa tēmu un mana pieredze un pārliecība ir ka ar šīm lietām nevajag aizrauties, bet iespējams ka kādu tas ieinteresē…

Pēc interesentu lūguma:

Šī gada 22. maijā Reinkarnistu dienā norisināsies PIRMĀ pasaules mēroga REINKARNISTU ONLINE tiešsaistes KONFERENCE “REINKARNĀCIJA 2013” krievu valodā.

https://citadapasaule.files.wordpress.com/2012/11/arrow-2.png

Online konferences organizators Māris Drešmanis REINKARNACIONIKAS Universitātes dibinātājs un vadītājs ar projekta atbalstu “Iepriekšējās Dzīves” informācijas nodrošinājumu, rīko tiešsaistes konferenci “Reinkarnācija 2013”, kas norisināsies 2013.gada 22. maijā no plkst. 10.00 līdz 00.00 pēc Maskavas laika. Latvijas laika zonā tas būs no 9:00 līdz 23:00.

Konferencē uzstāsies reinkarnācijas terapeiti no VISAS PASAULES, kā piem., Māris Drešmanis, Pāvels Gingazovs, Marija Monoka, Diāna Orlāna, Sergejs Rudakovs un citi eksperti šajā jomā.

Dalība konferencē ir pilnīgi BEZ MAKSAS.

Šis notikums var ieinteresēt psihologus, Coach izaugsmes trenerus, psihiatrus, ārstus, netradicionālās medicīnas praktiķus, un arī tos, kuriem reinkarnācijas fenomens (dvēseļu pārdzimšana) šķiet tik aizraujošs, lai iemācītos caurskatīt savas iepriekšējās dzīves un pielietot to savām un savu tuvinieku vajadzībām. Šīs konferences rīkošanas mērķis – piesaistīt sabiedrības uzmanību, kā vienam no terapijas veidiem, turpināt tās plašāku izplatību un iepazīstināt ar jaunākajām tehnoloģijām.

Марис ДрешманисKonferences rīkotājs ir Reinkarnacionikas Universitāte. Māris Drešmanis universitātes vadītājs, kam aiz muguras ir jau vairāk kā 1000 individuālo konsultāciju, ar kuru palīdzību cilvēki ir varējuši atcerēties notikumus ne tikai iepriekšējās dzīvēs, bet arī laikā starp dzīvēm kā bez-ķermeņu būtnes.

Māris nolasīs īsu lekciju ciklu “Manas Nelabās iemiesošanās, Lidojumu objektīvā izvērtēšana”, kuru galvenie jautājumi būs:
-“Bailes no nāves vai fiziskajām ciešanām – ko darīt?”;
-“Ja esi ieraudzījis negatīvu iemiesošanos – kā rīkoties?”;
-“Garīgie skolotāji – Kas tie tādi?”;
-un citi…

Konferences dalībnieki kā DĀVANĀ saņems papildus EKSKLUZĪVAS intervijas ar:
– Marku Komisārovu, kurš ir īpašās metodes “Informācijas uztveres centra aktivizācijas metodika cilvēka smadzenēs” autors,
– Igoru Matjuginu – tēlainās atmiņas attīstīšanas Eidetikas skolas dibinātāju,
– Transformācijas treneri Aļonu Starovoitovu mācību centra “Kļuči masterstva” (Meistarības atslēgas) vadītāju, kura uzstāsies ar ziņojumu, viņai ir īpašas spējas iedvesmot klausītājus uz darbībām izmantojot visas savas zināšanas, iekšējos resursus un spējas, līdzsvarotai attīstībai – ne tikai garīgajā, bet arī biznesa jomā.

Reģistrēties šeit: http://2013.reinkarnacija.ru/

Konference “Reinkarnācija 2013” pulcēs šīs jomas speciālistus, kuru ieguvums būs arī kop-sadarbība un dalīšanās savā personīgajā pieredzē. Līdz šim ar šiem speciālistiem bija iespējams satikties tikai individuāli, bet 2013. gadā viņi pirmo reizi tiksies vienā tiešsaistes vietnē http://2013.reinkarnacija.ru/ un izklāstīs savus ziņojumus konferences dalībniekiem.

Pasākuma ietvaros treneriem un psihologiem iesācējiem būs iespēja iepazīties ar reinkarnācijas terapijas profesionāļiem, padziļināt savas teorētiskās zināšanas un paaugstināt kvalifikāciju.

Ieguvums no Tiešsaistes konferences ir tāds, ka vienlaicīgi varēs piedalīties krievu valodu saprotoši ļaužu tūkstoši no visām pasaules malām. Pateicoties interneta tehnoloģijām, jūs tiešraidē varēsiet vērot konferences gaitu.
Tiem, kas 22. maijā nevarēs noskatīties konferences tiešraidi, ieraksts būs pieejams jums izdevīgā laikā.

Paplašiniet savu redzes loku, nezināmo padariet par zināmu!

Lūdzam izrādīt visa veida palīdzību izplatot šo ziņu! Ja jums ir draugi žurnālos un avīzēs, vai arī ja jums ir pieejama personīgā interneta vietne, lūdzu, ievietojiet tur šo preses relīzi. Vienoti un ar kopējiem spēkiem padarīsim mūsu civilizāciju labāku!!!

Māris Drešmanis

Reinkarnacionikas universitātes vadītājs
Ikgadējās starptautiskās konferences “Reinkarnācija 2013” rīkotājs

Kontakti žurnālistiem un speciālistiem: support@reincarnationics.com
http://www.draugiem.lv/reinkarnacionika/

Informāciju sagatavoja:
Inga Ružicka / Reinkarniste
http://www.draugiem.lv/reinkarnacija/
Reinkarnacionikas studente
E-pasts: Inga.Ruzicka@gmail.com
Mob. LV: +371 20211211

5 Responses to Informatīvais ziņojums: Reinkarnistu tiešsaistes konference

 1. Kristaps says:

  Sveiki, es saprotu, ka šī lapa ir populāra arī Krievijā, bet tam nevajadzētu būt iemeslam, lai izplatītu meliem pilnu mācību. Kāpēc meliem pilnu? Tāpēc, ka reinkarnācija neeksistē, jo pēc nāves mēs nekur nepārdzimstam. Kāpēc nepārdzimstam? Tāpēc, ka mēs katrs dzīvosim mūžīgi vai nu ellē (ciešanās un sāpēs) vai “debesīs” (mierā,mīlestībā, priekā.. ). Kāpēc “debesis” vai elle? Tāpēc, ka Dievs ir Tas, kurš radīja “debesis” un zemi, un dēļ grēka mēs esam atrauti no Dieva. Dievs visu ir radījis priekš vienotības – garīgās “debesis” un zemi; vīrieti un sievieti u.t.t. Sātans vēlējās būt augstāks par Dievu, bet viņam tas nesanāca. Tā nu viņš tika nosviests uz zemes ar visiem saviem sekotājiem, nu jau tagad tos sauc par dēmoniem, ļaunajiem gariem. Kāpēc sātans un Dievs? Tāpēc, ka Dievs ir no sākuma, no sākuma visam un sātans ir tas, kurš visu sabojāja dēļ savas lepnības. Bet Dievs par visu ir parūpējies, jo Viņš pats iemiesojās cilvēkā caur Jaunavu Mariju un nāca pasaulē kā Jēzus, lai parādītu mums dzīvi bez grēka un salauztu visas sātana vilktās ķēdes mūsu dzīvēs, jo Jēzus nomira pie krusta bez vainas par mūsu visu grēkiem. Par to, ka vajadzēja nākt pasaulē Jēzum (Glābējam) tika runāts jau ap 1500 gadu. Tajā brīdī, kad Jēzus nomira pie krusta, piepildījās 33. pravietojums (pravietojums ir īsts tad, kad tas piepildās). Priecīgā ziņa ir tā, ka Jēzus 3. dienā augšāmcēlās no mirušajiem. Tā nu Jēzus visu ir paveicis, lai mēs būtu glābti no sātana varas. Kāpēc Jēzus? Tāpēc, ka Jēzus teica: Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība. Nav reinkarnācijas ceļa, nav musulmaņu ceļa, nav latviešu pagāniskie ceļi, jo tas viss ir tikai sātana triks, kā pievilt cilvēkus! Jums ir vajadzīgs Jēzus, jo Viņš ir dzīvs un vēl jo projām maina cilvēku dzīves! Viņš Jūs visus mīl! Vai Jūs mīlēsies Viņu, tā ir jūsu izvēle šīš dzīves laikā! 😉

  • Flaijers says:

   Droši vien tā bija kļūda un pēdējā reize, ka pakļāvos lūgumam un ievietoju šo ziņojumu. Parasti cenšos izvairīties no politikas un reliģijas, jo visi pasaules kari un problēmas pamatā balstās uz šīm ideoloģijām.

   Visticamāk ka visas tās reliģijas ir blēņas un cilvēku kontrolēšanas rīks, bet ja tīri cilvēciski, reinkarnācija ar izaugsmes iespēju un iespēju labot savas kļūdas ir daudz humānāka, nekā kategoriskā kristietība – “Vai nu debesis vai elle!” 🙂

  • nesa says:

   Izklausās pēc kārtējā kristieša vaimanoloģijas, diemžēl tumsonīgas.
   Skolā vajag mācīties vielas nezūdamības likumu, tad nebūs jādiskutē – ir vai nav reinkarnācija. Protams, ka ir un eksistē, bet nu jālasa arī gudra literatūra, nevis tumsoņu sacerējumi.
   Te izvērtās tāda Sātana diskusija. Nu, kristieši tāpat kā ebreji(viena ticība izriet no otras) pielūdz Jahvi, kas ar ir Sātans, tāpēc jau arī kā ziedojumu deva Jēzu. Jēzus mācība nav domāta citām tautām kā vien pašiem ebrejiem, kas grēkā vien dzīvo. Ja gribi diskutēt par Jēzu, tad vispirms izlasi viņa mācību ” Sophia Pistis” u.c. Ja gribi kā kristietis pielūgt Jahvi jeb Kungu, nu uz priekšu, tikai neuzspied citiem Sātana pielūgšanu, ne velti Izraēlas sargs. Atbildi uz vienu jautājumu, kāpēc kristieši bļauj uz visiem stūriem, ka mēs esam ieņemti un dzimuši grēkā? Grēkā tāpēc, ka Sātanam ir labi neiemiesotas dvēseles, jo ja tās ir nokļuvušas viņa varā (atrodas elles plānos) ir forši, bet tiklīdz dvēsele iemiesojas, kaut kādā mērā pār to zūd vara, jo cilvēkam piemīt tāds “netikums” kā izvēles brīvība. Iemiesošanās, lūk kas grēks Sātana izpratnē. Kurš tads izglītots cilvēks uzskata piedzimšanu par grēku?
   Par tiem pravietojumiem, palasi, tiešām izglītojies, kā tika sastādīta Bībele. Kas tad kam tika pakārtots un aiz ausīm pievilkts.

 2. ingaruzicka says:

  Pirms kategoriski noliegt, pamēģiniet uzprasīt savai sirdij un dvēselei, ko viņa par to domā!!!
  Nevis ar galvu mesties iekšā sarakstītajās grāmatās ………………

  Noklausieties prezentāciju………….

  Reinkarnācija 2013 Konferences spīkeru VIDEO prezentācija

  Iekš Šā video:
  – Kam tas būs interesanti?
  – Info presei
  – Par Reinkarnacionikas Universitāti
  – Kāpēc ir noorganizēta konference

  Tāpēc, ka:
  – Nav informācijas vienkāršā valodā
  – Ticēt – neticēt
  – Reliģisko konfesiju novecojušie uzskati

  AICINĀJUMS

  1. Reliģiskam konfesijām, nāciet un kopā izpētīsim šo fenomenu!!!
  2. Pētniekiem, izpētīsim šo fenomenu kopā!!!

  Konferences 20 spīkeru PREZENTĀCIJA, lai Jūs varētu 1h laikā izlemt vai Jums šī konference ir nepieciešama!?

 3. Kall says:

  Man šķiet, ļoti labi, ka ievieto arī šādu informāciju. Kādam noteikti noder. Un ļoti labi iederās pie tēmas “Citāda pasaule” 😉
  Ja nu vienīgi šādam rakstam vajadzēja atspējot komentārus 😀

%d bloggers like this: