Iespējams, gaidāms spēcīgs Saules izvirdums

polarcrown_anim

Pēc NASA sniegtās informācijas, – 1.aprīlī uz Saules tika novērota interesanta parādība. Gigantiskas magnētiskās jostas 800 000 km garumā apvijās ap Saules ziemeļpolu un tad uzliesmoja, izmetot izplatījumā plazmas mākoņus.

Jāpievērš uzmanība, – Saules diska uzņēmumu montāžā redzams, ka arī dienvidu puslode aktivizējas un tā nav nejaušība, bet cēloņsakarība. Lai cik liela arī nebūtu Saule, tā tomēr ir gluži kā vienots organisms, kur viss ir savstarpēji saistīts, un sprādziens vienā zvaigznes vietā var izraisīt eksplozijas arī citur.

https://citadapasaule.files.wordpress.com/2013/03/video.jpg

Interesanti, ka šis plazmas izvirdums nebūt neveidojās no koronārajiem caurumiem. Līdzīga situācija bijusi arī 2010.gada augustā, kad notikušas ķēdes reakcijas un vispārējs Saules masas izvirdums.

2010.gada 1.augustā uz Saules virsmas notika divi gigantiski uzliesmojumi, kas izmeta starpplanētu telpā vairākus miljardus tonnas plazmas ar ātrumu 1,6 miljoni km stundā. Šā gada 1.aprīlī fiksētie notikumi uz Saules norāda, ka tuvākajā laikā iespējama līdzīga izvirduma atkārtošanās.

One Response to Iespējams, gaidāms spēcīgs Saules izvirdums

  1. Luīze says:

    Super! Tādas ugunsčūskas apkārt saulei!

%d bloggers like this: