Āpsis, terjers vai “čupakabra”?

temby_monsterPīters Beilijs, Tenbijas pilsētas (Apvienotā Karaliste, Velsa) iedzīvotājs, pastaigājoties gar pludmali, pamanīja jūras krastā izskalota dzīvnieka līķi. Aplūkojot tuvāk nepatīkamo atradumu, Beilijs konstatēja, ka šādu radījumu viņš redz pirmo reizi mūžā. Kaut iztālēm tas atgādināja suni, tomēr bija kaut kas cits…

“Šis dzīvnieks izskatījās vienkārši pretīgi. Mans pirmais iespaids bija doma par kaut kadu pretīgu mutantu, – purns kā zirgam, nagi kā lācim, bet ķermenis – līdzīgs cūkai. Bija redzams, ka agrāk dzīvnieks bijis klāts ar vilnu, kas izkritusi sadalīšanās procesa laikā”, tā aprakstīja misters Beilijs savu atradumu.

https://citadapasaule.files.wordpress.com/2012/11/arrow-2.png

Tā arī netiekot skaidrībā, ko īsti atradis, Beilijs nosūtīja radījuma fotogrāfijas vietējai varai. Taču varas pārstāvji to visu neņēma nopietni un paziņoja, ka Beilijs visticamāk atradis beigtu suni, Džeka Rasela terjeru sugas pārstāvi.

Beiliju šāds paskaidrojums neapmierināja. Viņš oponēja, ka ar redzi pagaidām viņam vēl viss esot kārtībā, un pazīt noslīkušu suni viņš vēl ir spējīgs, un šis pavisam noteikti nav suns.

“Tas monstrs bija apmēram metru garš, terjeram tas ir pārāk daudz”, uzstāja Beilijs.

Lai atrastu kompetentu speciālistu, viņš vērsās Svonsijas universitātē Velsā. Doktors Dens Formans ieinteresējās par uzņemtajām fotogrāfijām un izteica vēlmi tās izpētīt tuvāk.

Pēc kāda laika Formans pauda savu viedokli. “Grūti pateikt, kas tieši tas ir par dzīvnieku, balstoties tikai uz fotogrāfisku attēlu,” viņš atzina. “Tomēr spriežot pēc izmēriem un ķepu formas ar pieciem pirkstiem, varu pieņemt tikai vienu variantu – tas ir āpsis…”

Beilijs tomēr nesteidz atbrīvoties no uzņemtajām fotogrāfijām, šauboties par to, ka tajās redzams āpsis. “Tenbijas zvērs”, kā viņš pats to nodēvējis, drīzāk ir tas teiksmainais radījums, ko pieņemts dēvēt par čupakabru.

Komentēšana nav pieejama.

%d bloggers like this: