Austrālijas atbilde Stounhedžai? (Video)

Austrālijā atrastie aborigēnu apļveida akmeņu krāvumi, pēc radioaktīvā oglekļa datēšana datiem, varētu būt pat vecāki par Stounhedžu un Ēģiptes piramīdām. Aborigēnu slepenā svētvieta atrasta Austrālijā Viktorijās štatā, vietā ar nosaukumu Jou Janga (You Yang).

https://citadapasaule.files.wordpress.com/2012/11/arrow-2.png

Akmeņu krāvumi norāda virzienus kad Saule atrodas gada īsākajā un garākajā dienā, kā arī kad Saule atrodas ekvinokcijā. Pagaidām šie vieta tiek turēta noslēpumā, bet nākotnē to varētu atvērt tūristiem.

Šie ir pirmie videokadri no šīs aborigēnu astronomijas observatorijas.

7NEWSgeelongadvertiser.com.au

3 Responses to Austrālijas atbilde Stounhedžai? (Video)

 1. Luīze says:

  Un mūsu Pokaiņi arī liktu nobālēt gan Stounnhedžai,gan Ēģiptes piramīdām!Tā teikt,piramīdas sagrīļotos no informācijas,kas ir Pokaiņos. 🙂

  • Gadījums iz dzīves:

   Vairākus gadus atpakaļ aizbraucām uz tiem “Spokaiņiem” palūkoties uz to “brīnumu” . Mežā iegāju, bet ārā gandrīz izrāpoju. Pēkšņi kreisai kājai stipri sāka sāpēt celis. Kāju vairs nevarēju gandrīz saliekt. Ar sāpēm mokoties aizbraucām no TĀS vietas. Pēc laika sāpes atlaidās, bet pēc laika atkal pa brīdim sāka sāpēt. Sāku vazāties pie ārstiem, tie saka meniska plīsums, jātaisa operācija. Pēc operācijas, kad jau biju atgājis no narkozes, ārsts pienāk saka ka nekāda meniska plīsuma nav, bet uz krusteniskām saitēm bija izveidojusies cista. Viņš to esot nogriezis. Gadi pagājuši bet vel tagad kad notiek laika maiņa celis sāk sāpēt.

   Tagad varu piestrādāt par metroloģisko zondi. 😀

   P.S. Tā ka veseliem cilvēkiem labāk uz Pokaiņiem labāk nedoties, visāda tur tā “informācija” mētājas…

   • Pirms daudziem gadiem es tur biju, tas bija tajos laikos, kad par Pokaiņiem vēl tikai sāka runāt, klīda visādas leģendas, Ivars Vīks kaut ko bija rakstījis un tad entuziasti devās skatīties, kas un kā. Aizbraucām ar veļukiem no Tukuma. Nu vietas jau skaistas, stāvi, mežiem apauguši pauguri, šur tur akmens krāvumi. Nekādu enerģētiku nejutu, kaut pilnīgi nejūtīgs vis neesmu.
    Bijām dzirdējuši, ka tur kaut kādi pauguri laižot gaisā tādu starojumu, ka pat lietus mākoņi pagriežoties un peldot apkārt (veģetācija gan zēla un plauka, nekādas sausuma pazīmes nemanīja). Uzcēlām telti to slaveno pauguru pakājē. Pa nakti sāka gāzt lietus un gāza tā, ka no rīta pamodāmies peļķē. Tāda lūk, pirmā iepazīšanās ar Pokaiņiem.
    Bet ir Latvijā dažas interesantas, “vēl neatklātas” vietas, par kurām kādreiz pastāstīšu.

%d bloggers like this: