ASV no zibens spēriena cietuši 77 armijas kadeti (Video)

ASV Misisipi štata kara bāzē no zibens spēriena cietuši un slimnīcā nogādāti 77 armijas kadeti, ceturtdien ziņo «Reuters».Vairāku militāro universitāšu studenti kara bāzē piedalījās divu nedēļu ilgās apmācībās, kurās tiek simulēti Afganistānas un Irākas kara apstākļi. Trešdien mācību laikā kadetus pārsteidza spēcīga vētra un zibeņošana.

Visi cietušie pēc incidenta tika nogādāti slimnīcā tālākai izmeklēšanai. Kadeti ir pie apziņas, viņu stāvokli mediķi raksturo kā stabilu.

Pagaidām nav oficiālas informācijas, kā tieši incidents noticis. Ārkārtas situāciju eksperts Terijs Stids aģentūrai AP pastāstījis, ka zibens trāpījis elektrības stabā, kas atradās netālu no kadetu teltīm. Nevienu no viņiem zibens neesot skāris tieši. Slimnīcā kadeti esot nogādāti drošības apsvērumu dēļ.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Šelbija militārā bāze skaitās ASV lielākais militārās apmācības centrs. Lai kadetiem dotu iespēju mācīties reālos apstākļos, nometnē atrodami pilsētu maketi, kas izveidoti kā autentiski Irākas un Afganistānas apdzīvotie punkti. Katru gadu nometnē apmācībās piedalās tūkstošiem kareivju un kursantu.

Informācijas avoti: Apollo, Фактор Времени

Komentēšana ir slēgta.