Meksikas ziemeļos un Teksasā plosās plaši savvaļas ugunsgrēki, bet Ziemeļosetijā sniega segas biezums sasniedz metru (Video, Foto)

Šī lapa vairs nav pieejama.

Meksikas ziemeļu daļu pārņēmuši plaši savvaļas ugunsgrēki, un palīgā kaimiņvalstij jau nosūtītas ASV lidmašīnas, kas tiks iesaistītas glābšanas darbos. Liesmas jau pārņēmušas 75 000 hektāru lielu platību Koavilas de Saragosas pavalstī, kas atrodas uz robežas ar ASV Teksasas štatu, kur arī plosās savvaļas ugunsgrēki.

09.04.2011 @ NASA

09.04.2011 @ NASA

06.04.2011 @ NASA

Meksika ar liesmām cīnās kopš marta nogales, kad ugunsgrēki izcēlās no pavalsts kalnos, kur no zibens spēriena aizdegās atkritumi.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Uguns izplatību veicinājis spēcīgais vējš. Kā informē Meksikas varasiestādes, ASV nelaimē nokļuvušajai kaimiņvalstij talkā nosūtīs “Boeing” lidmašīnu, kā arī trīs helikopterus. Šis ir viens no lielākajiem savvaļas ugunsgrēkiem Meksikā kopš 1998.gada, kad uguns nopostīja divus miljonus hektāru meža.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Krievijas mēdiji ziņo ka Ziemeļosetiju piemeklējis šim gadalaikam neraksturīgs sniegputenis un sniega segas biezums vietām jau sasniedzis metru.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Ziņu avots: TVNET, Vesti.ru, msnbc.msn.com, Первый канал, NASA

Komentēšana nav pieejama.

%d bloggers like this: