Austrālijā joprojām plosās mežu ugunsgrēks, kas iznīcinājis 68 mājas (Video)

Šī lapa vairs nav pieejama.

Glābēji otrdien turpina dzēst meža ugunsgrēku, kas izcēlās Pērtas pilsētas tuvumā svētdienas vakarā. Ugunsnelaimē 68 mājas ir pilnībā nodegušas, bet vēl tikpat daudz namu ir pamatīgi papostīti, vēstī ārvalstu mediji. Zināms, ka postošais ugunsgrēks ir izcēlies nejauši, no kādas elektroierīces.

Šī lapa vairs nav pieejama.

Papildināts:

Ugunsdzēsēji Austrālijas rietumos otrdien ierobežoja mežu ugunsgrēkus pie Rietumaustrālijas štata galvaspilsētas Pērtas, kas ir nopostījuši 68 mājas un nodarījuši daļējus postījumus vēl 32 mājām, paziņoja štata amatpersonas. Apmēram 100 ugunsdzēsēju pirmdien cīnījās pret diviem lieliem ugunsgrēkiem austrumos un ziemeļos no Pērtas, kuri izcēlās svētdien un plosījās biezi apaugušos rajonos, kas ir pieejami tikai no gaisa. Ugunsgrēkā Pērtas dienvidu piepilsētā Rolistounā izdega aptuveni 440 hektāru.

Ugunsgrēku izcelšanos veicināja Austrālijas vasaras tveice un ciklona “Yasi” vēji ar stiprumu līdz 21 metram sekundē. Simtiem cilvēku atstāja savus mājokļus, glābjoties no ugunsgrēkiem. Nav ziņots, ka ugunsgrēkos būtu bojāgājušie vai nopietni ievainotie. Viens ugunsdzēsējs ir ievainots un hospitalizēts, bet viņa veselības stāvoklis ir stabils, un vairāki cilvēki ir saindējušies ar dūmiem.

Ziņu avots: Apollo, Vesti.ru, Associated Press, TVNET

Komentēšana ir slēgta.