Ēģiptē jauns haizivs uzbrukuma upuris (Video)

Ēģiptes kūrortpilsētā Šarmelšeihā svētdien haizivs uzbrukumā gāja bojā tūriste no Vācijas, un tas bija trešais haizivju uzbrukums Šarmelšeihā šīs nedēļas laikā, paziņoja vietējā amatpersona (Skat. arī Populārā Ēģiptes kūrortā haizivis uzbrūk atpūtniekiem). Tūriste tika nāvējoši sakropļota, snorkelējot Sarkanajā jūrā pie Naamabejas (Naamas līča) pludmales.

Otrdien un trešdien Šarmelšeihā divos haizivju uzbrukumos tika ievainoti četri tūristi – trīs no Krievijas un viens no Ukrainas (Skat. arī Tūristi stāsta par šausmām, ko piedzīvojuši haizivju uzbrukumu laikā Ēģiptē). Pēc šiem uzbrukumiem tika slēgtas trīs Šarmelšeihas pludmales – Nabkas, Naamabejas un Šārkbejas pludmalēm, un tajās ieradās haizivju mednieki.

@ AFP - Getty Images

Valdības dabas aizsardzības eksperti piektdien paziņoja, ka noķēruši divas haizivis, kuras otrdien un trešdien uzbrukušas tūristiem. (Skat. arī Ēģiptē noķer krievu tūristus savainojušo haizivi. Ēģiptē noķertas jau divas haizivis, kas uzbruka tūristiem). Sestdien šīs pludmales atkal tika atvērtas tūristiem, jo varas iestādes uzskatīja, ka vairs nepastāv haizivju uzbrukuma draudi. Tomēr kāda Ēģiptes nevalstiskā organizācija sestdien brīdināja, ka vismaz viena šajos uzbrukumos iesaistīta haizivs vēl nav notverta.

Ziņu avots: BNS, Vesti.ru

Advertisements

Komentēšana ir slēgta.